Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat a Hoş Geldiniz…

Bir yerden başka bir yere taşınma işini taşıma konusunda uzman kadromuz ile en iyi şekilde yapmaktayız. Zeytinburnu evden eve nakliyat olarak en yeni teknoloji ile güvenli taşıma işi yapıyoruz. Eskiden ev taşımak uzun zaman alan zahmetli bir iş iken günümüzde evden eve nakliye hizmeti ile kısa sürede ve kolay taşıma yapılmaktadır.

Evden eve nakliye firmamız taşınmaya karar verdiğinizde belirlenen gün ve saatte evinize gelerek eşyalarınızı özenle sarıp toplar. Asansörlü taşıma sistemimiz ile hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı yeni yerine taşıyoruz. Yeni evinizde eşyalarınızı açıp yerleştiriyoruz, tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı kurup çalışır hale getiriyoruz. Zeytinburnu evden eve taşımacılık işini garantili olarak yapan firmamız tüm eşyalarınızı tam değerinde sigorta yapmaktadır. Firmamız en güvenli taşıma sistemi ile sizi yeni yerinize taşımaktadır.

Asansörlü Taşıma Sistemi

Eşyalarınızın zarar görmemesi ve daha hızlı yeni yerinize taşınabilmeniz için en yeni teknoloji olan asansörlü taşıma sistemini kullanıyoruz. Zeytinburnu nakliye şirketi olarak yıllardır müşterilerimizin memnuniyeti için hizmet veriyoruz. Asansörlü taşıma sistemi ile kaçıncı katta oturuyor olursanız olun asansör sistemini kurarak kısa sürede eşyalarınızı hasarsız bir şekilde indirip yeni yerine çıkartıyoruz. Asansörlü taşıma sistemimizde eşyalarınız zarar görmediği gibi apartman içi merdiven boşluklarında bir boya çiziği ve hasar oluşma riski olmaz. Komşularınız rahatsız olmaz ve herhangi bir şikayette bulunmaz. Firmamız müşterilerini düşünerek asansörlü taşıma sistemi ile en iyi taşımayı gerçekleştirir.

İSTANBUL NAKLİYAT

Garantili Zeytinburnu Evden Eve Taşıma Yapıyoruz

Eşyalarınızın zarar görmemesi için en iyi taşımayı gerçekleştirirken oluşabilecek herhangi bir zarar ziyan durumuna karşı eşyalarınızı tam bedelinde sigorta yapıyoruz.  En küçük bir kırılma ya da zarar oluşması durumunda firmamız bedelini kuruşu kuruşuna ödemektedir. Taşıma araçlarımızda herhangi bir kaza durumuna karşı sigortalı taşıma yapmaktadır. Firmamız en güvenli taşımayı gerçekleştirir. Zeytinburnu evden eve nakliyat fiyatları verilen hizmete göre oldukça uygundur.  Diğer evden eve taşıma firmalarına oranla daha düşük fiyata en iyi hizmeti veriyoruz. Zeytinburnu depolama hizmetimizden de uygun fiyatlar ve güvenlik garantisi ile faydalanabilirsiniz.