Kağıthane Evden Eve Nakliyat‘a hoşgeldiniz..

Ev taşıma süreci yorgunluklarla dolu bir süreçtir. Bu süreç içinde firmamız sizin yanınızda yer alarak bu süreçte size en kaliteli ve özenli kurumsal hizmeti sunmaktadır. Kağıthane nakliye şirketi olarak bizler bu süreçte ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sizlere kalite standartları çerçevesinde sunmaktayız. Ayrıca tüm taşınma hizmetlerimizin yanı sıra Kağıthane depolama hizmeti de vererek kullanmadığınız eşyalarınızı firmamızın güvenli depolarında temiz ve güvenli bir şekilde paketleyerek istediğiniz kadar muhafaza ediyoruz. Ayrıca firma olarak istediğiniz her an depolarımızdaki eşyalarını kontrol etme imkanını da sizlere sunmaktayız.

Paketleme ve Sigortalama Hizmetimiz Ücretsiz

Taşınma sürecinde sizi en fazla yoran durum eşyalarınızı paketleme ve toplama süreci olmaktadır. Nakliye sürecinde ise en büyük kuşkunuz eşyalarınızın zarar görmesi olmaktadır. Biz Kağıthane evden eve nakliyat şirketi olarak tüm bu kaygılarınıza karşılık sizlere verdiğimiz nakliye hizmetini üst çıtaya yükselterek sizlere paketleme ve eşyalarınızı sigortalama hizmeti de vermekteyiz.

İSTANBUL NAKLİYAT

Böylece taşınma öncesinde uzman paketleme ve taşıma ekibimiz tüm eşyalarınızı zarar görmeyecek ve güvenli bir şekilde paketlemektedir ve yeni evinize nakliyat işlemi tamamlandıktan sonra Kağıthane evden eve taşımacılık şirketimizin uzman personel ekibi yeni evinize taşındığınızda paketlenen eşyalarınızın paketlerini açmaktadır. Bu hizmetin yanı sıra ayrıca uzman personel ekibimiz ufak ya da büyük olan tüm eşyalarınızın sigortalarını yaparak eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararın firmamız tarafından karşılanacağının teminatını vermektedir. Tüm bu hizmetler ise size verilen nakliye fiyatına dahil olmaktadır yani bu hizmetlerimiz doğrultusunda firmamız sizden ek bir ücret talep etmemektedir.

Uygun Fiyat Politikamız İle Müşterilerimizi Önemsiyoruz

Firma olarak taşınma süreci boyunca maddiyatın ne kadar önemli bir faktör olduğunu farkında olmaktayız. Dolayısıyla da bu doğrultuda kaliteli ve güvenli nakliye hizmeti veren firmamızın aynı zamanda Kağıthane evden eve nakliyat fiyatları da siz değerli müşterilerimizi zorlamayacak ve bütçenize uygun fiyat tarifeleri olmaktadır. Uygun fiyat politikası çerçevesinde belirlenen fiyatlarımız diğer nakliye şirketlerine göre daha ekonomik ve sizin ekonominizi sarsmayacak oranlarda olmaktadır. Tüm nakliye hizmetlerimizi uygun fiyat bütçesi ile en kaliteli düzeyde firmamızdan güvenle alabilirsiniz.