Kadıköy evden eve nakliye; olarak bizler hizmet verirken en önemli hususlardan biri de bizim için saatine sadık, buna önem vererek işlerimizi çok temiz dikkatli yaparız. İş ahlakı ve tecrübeye sahip ekibimize her konuda güvenilebilirsiniz. Ekip olarak ciddiyet ve profesyonellik anlayışımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çalışanlarımız işini itinayla yerine getirirken aynı zamanda çok saygılıdırlar. Eşyalarınızı zamanında alınıp yine zamanında sizlere teslim edilmektedir. Eşyalar fotoğrafları üzerinden u uygun kapalı kasa araç ile dikkatlice taşınmaktadır. Kredi kartı ile kapıda teslimat sonrası ödeme ile yardımcı olunarak güvenilir ve anlayışlı bir firmayızdır.

Firmamızın bu konuda uzmanlaşmış olması taşınma sırasında bu esnadaki personelimizin özenile son derece işinin ehli çalışkan ve kibar ekibimizle istediğiniz yere istediğiniz zamanda bizlerle taşınabilirsini z. Size verdiğimiz saate 6 kişilik bir ekiple gelerek çok kısa zamanda eşyaları kolileyerek eşyaları indirip nakliyesini yapabilmekteyiz evinize. Organizasyonumuzla büyük gayretle memnuniyetsizlik göstermeden, her istenileni aksatmadan yerine getiren ekibimiz bulunmaktadır. Taşınma günü firmadan gelen ekibimizle profesyonelce ve işbirliği içerisinde özenle taşıyarak kurulumu yapılması gereken eşyaları kurarak yerleştirmesini yaparız.

Özel Paketleme Yöntemi

Huzur ve güvenle taşınmanızı sağlayarak hiç sıkılmadan sabırlı bir şekilde taşınmanızı sağlayan güçlü bir kadroya sahibiz. Bizle anlaştıktan sonra taşınma sabahından akşama kadar olan, ürün paketleme çıkarma işlemleri yerinde dolap ünite mobilya kurulumlarıyla detaylarımızla ve hassasiyetimiz ön planda tutarız. Personelimizin kibarlığı, hitap şekli, eşyalara verdikleri değer, gösterdikleri özen, iş bitimi sonrası teslimatı tam yapmamız ödemede kolaylığımızla bizden önce onay almanızı isteriz. En ince detaylara önem vererek sizlere anlaştığımız gibi teslimatımızı sunarız sizlere kurumumuz olarak. % 100 müşteri memnuniyeti sağlayan şirket unvanına sahip bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimizde sigorta acentesiyle anlaşmalı taşımacılık yaparız.

Neden En Hizmeti Sunuyoruz

Sınırsız ev, ofis, fuar depolama hizmeti vererek İstanbul dâhil olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmetlerimiz bulunmaktadır. Koltuk takımı ve yataklar sağlığa uygunluk açısından önem arz etmektedir. Bunların ambalajlanması yapılırken kesinlikle hijyene önem vererek çalışmalarımız sürdürmekteyiz. Kapsamlı araç filosunu sürekli genişleterek personel eğitimi ve iş güvenliği kurallarına uyarak yoluna devam etmektedir. İş güvenliğinin öneminin her zaman bilincinde olan firmamız bünyesinde çalışan personeline iş güvenliği ve müşteri memnuniyeti hakkında sürekli eğitimler vererek sizlere daha iyi hizmet sunmak çabasındadır.