Gaziosmanpaşa evden eve nakliye firması kurumsal olarak Türkiye’nin her yerine hizmet veriyoruz. Taşınmakta olan eşyalarınız bizler sayesinde güvenli bir biçimde istediğimiz yere sorunsuz taşınır. Ulaştırma ve zaman konusunda bir sorun yaşanmamakla birlikte eşyalarda zarar görmez. Uzman personel kadromuz olarak çalışmalarımızda müşteriye hizmet anlayışı önemli bir yer teşkil etmektedir. Firmamız evden eve Nakliyat sektöründe hizmet vermekte olup, kalitesi ve hizmet anlayışı ile sektörde liderdir. Türkiye’nin tüm bölgelerine anahtar teslim ev taşımacılığı yapmaktayız. Kalitemiz ve hizmet anlayışımız ile sektörde her zaman en güvenilir firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Eşyalarınıza en itinalı taşımanın imkânını oluşturmaktayız. Eşyalarınızın montaj ve sökme işini alanında deneyimli personelimiz profesyonel olarak yapıyor, önem sırasına ve kırılma hassalığına kadar kademeli olarak özel ambalajlama ve paketleme işlerini yapıyor araçlarımıza itinalı bölümler halinde yüklüyoruz. İstanbul’da en kısa mesafeden Türkiye’de en uzun mesafeye kadar her noktaya taahhüt ettiğimiz tüm imkânları sunarız.

Müşteri Memnuniyetli Taşıma Hizmeti

Öncelikle belirtmek isteriz ki eşyalarınıza en itinalı taşımanın gururunu oluşturuyoruz. Eşyalarınızın montaj ve sökme işini alanında deneyim personelimiz profesyonel olarak yapıyor, önem sırasına ve kırılma hassaslığına kadar kademeli olarak özel ambalajlama ve paketleme işlerini yapıyor araçlarımıza itina ile bölümler halinde yüklüyoruz. Eşyalarınızın bulunduğunuz ortamda toparlanırken ve yeni evinize yerleştirirken doğabilecek kazalara ve oluşabilecek hasarlara karşı özel sigorta şirketleri üzerinden eşyalarınızı sigortalıyoruz. Eşyalarınızı deneyimli uzmanlarımızca asansörlü nakliye sistemi ile hızlı ve güvenli olarak taşıyoruz. Son model araçlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız İstanbul’dan Türkiye’nin her iline, Türkiye’nin her ilinden İstanbul’a nakliye taşımacılığı hizmetimiz vardır. Daha detaylı bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Çalışma

Müşterilerimizin hayatına kolaylıklar getirirken, sektörün rekabet oranının da artmasına neden oldu. Rekabet kaliteyi ve iyi hizmeti beraberinde getireceği için bizde tüm birikimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle hizmetiyle bu sağladığımız kusursuz çalışmayı bizden alabilirsiniz. Müşterilerimize verdiğimiz önemle kapsamlı hizmet yelpazemiz ile sektörde büyük fark yaratarak adımızdan sıkça söz ettirmek görevimiz. Mesafe tanımadan hem şehir içi hem de şehirlerarası alanlarda ev ve işyerlerinizin transferini sağlayan şirketimiz, sunum kalitesi kadar son derece ekonomik fiyatları ve cazip ödeme seçenekleri ile de tercih sebebi oluyor.