Fatih  nakliye firması olarak işlerinizi en kolay şekilde yapabilmeniz için 7/24 uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Ev taşımanın zorlu sürecinde hep yanınızda yer almaktayız. Eşyalarınızı istediğiniz yerden alıyor, istediğiniz yere güvenle taşıyoruz. Bizi tercih etmeniz için birçok neden var ve siz de uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanarak güvenle eşyalarınızı yeni adresinize taşınmasını bizimle sağlayabilirsiniz.

Ev Taşımadaki Önemli Noktalar Verdiğimiz Hizmetler

Günümüzde nakliye firmalarının çoğalmasıyla birlikte işini en iyi şekilde yapmaya çalışan Fatih evden eve nakliyat size hayallerinizdeki rahatlıkta bir nakliye hizmeti sunmaktadır. En önemli değeri insan olan ve hiçbir ayrımcılık yapmadan her kişiye karşı saygı ve sevgi çerçevesi içinde olan Fatih nakliye şirketi sizlere verdiği en güvenli ve titiz hizmetle şehrin ileri gelen nakliye firmalarından olmayı başarmıştır. Çeşitli alanlarda hizmet veren firmamızda Fatih  depolama olarak hizmetini sunduğumuz eşya depolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Göründüğü kadar kolay olmayan taşınma işi, görüldüğünün de aksine birçok incelik ve nezaket isteyen oldukça zorlu bir iştir. Bunun için dikkat edilmesi gereken bütün detaylara Fatih evden eve taşımacılık olarak dikkat ediyor, müşterilerimizin en iyiyi hak ettiklerini biliyor ve bizlerde her başarımızda daha da azim ediyor ve güçleniyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Her taşıma hizmetine uygun olan modelli araçlarımız mevcut olup, hangi kat olduğu önemli olmaksızın profesyonel ekiplerimiz ve asansör hizmetimizle eşyalarınızı kırmadan gerektiğinde ambalajlayarak taşıyoruz. Her zaman güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Fatih evden eve nakliye fiyatları ise her bütçeye uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Güveninizi boşa çıkarmıyor size ve eşyalarınıza değer veriyoruz.  Sigortalı taşıma işlemlerimiz ile eşyalarınızın sigortasını yapmaktayız ve bu şekilde istenilen adrese taşımasını güven içinde gerçekleştiriyoruz. Ev, iş yeri, yurt, pansiyon, otel ve hastane gibi alanlarda da nakliye hizmeti sunmaktayız. Ev eşyalarının fazlasını güvenli ve korumalı olan depolarımızda, en uygun fiyatlara saklayabilirsiniz. Taşınma sonrası ev yerleştirme işlemi de gene zaman ekiplerimiz tarafından yapıldığı için bu konuda da ev hanımları oldukça rahat etmiş olacaklardır. Kurulum gerektiren eşyaların kurulumları yine alanında profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleşir. En iyi nakliye ve ev taşıma hizmeti için firmamızdan destek alabilirsiniz.