Depolama

Evden Eve Depolama da yeni yeriniz hemen hazır değilse, eşyalarınızı  depolarımızda saklayabilirsiniz. Eşya  depolanması uygundur; Eşyalarınızı boşaltmanız ve son varış noktanıza gitmeye hazır olduğunuzda geri yükleme yapmanız gerekmez. Bu konteyner taşımacılığının en büyük avantajlarından biridir. Anahtarları konteynerlerinizde tutuyorsunuz, böylece yalnızca sizin mallarınıza erişebildiğinizi bilerek rahatlayabilirsiniz. Depolama tesisleri 7/24 izlenir.

  Hizmet Çeşitleri  AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  PARÇA DEPOLAMA  100 TL  (AYLIK)
  +1 ODA DEPOLAMA  200 TL  (AYLIK)
  1+1 EŞYA DEPOLAMA  300 TL  (AYLIK)
  2+1 EŞYA DEPOLAMA  500 TL (AYLIK)
  3+1 EŞYA DEPOLAMA  750 TL  (AYLIK)
 4+1 EŞYA DEPOLAMA  1200 TL  (AYLIK)
 5+1 EŞYA DEPOLAMA  1750 TL  (AYLIK)
 6+1 EŞYA DEPOLAMA  2500 TL  (AYLIK)

uygarnakliyatdepolama

 

Uygar Nakliyat Sigortalama : İstanbul merkezli evden eve nakliyat firmamız taşınmadan önce anlaşma yapacağınız firmanın mutlaka sigortalama hizmeti veriyor olmasına dikkat edin. İstanbul Evden Eve Nakliyat bu sizin eşyalarınızın sağlam bir şekilde taşınmama durumunda hakkınızı aramanızı sağlayacaktır.

 

BİZİ Aramadan Taşınmayın: İnternet üzerinden araştırma yapmak, kaliteli bir firma ile anlaşmanızı sağlayacaktır. Çünkü genellikle firmalar müşterileri tarafından internet üzerinden değerlendirilmektedir. Evden Eve Nakliyat firmaların bu değerlendirmelerini ve yorumlarını okumanız sizler için iyi olacaktır. Nakliyat veri tabanını incelemek herkesin faydasına olur.