Çekmeköy  Evden Eve Nakliyat‘a hoşgeldiniz.. 

Bir yerden başka bir yere taşınmak eskiden çok zahmetli ve zor bir iş olurken günümüzde evden eve taşıma firmaları ile taşınmak çok kolay. Eşya toplamak, taşımak ve yeni yerine yerleştirmek uzun zamanınızı alıp sizi yormadan firmamız tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir. Taşınmaya karar verdiğinizde bizi aramanız yeterli, birlikte belirlediğimiz gün ve saatte taşıma ekiplerimiz evinize gelerek tüm eşyalarınızı toplayıp sarar ve paketler. En yeni sistem asansörlü taşıma sistemi ile kısa sürede sizi yeni evinize taşır. Yeni yerinizde tüm eşyalarınızın paketlerini açıp gösterdiğiniz yere yerleştirir. Tüm mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı kurup kullanılır hale getirir. Çekmeköy evden eve taşımacılık firmamız garantili ve güvenli taşıma sistemi ile hizmet vermektedir.

En Hızlı ÇEKMEKÖY Evden Eve Taşımayı Yapıyoruz

Taşınmak çok zamanınızı alır diye korkmayın, firmamız en hızlı taşımayı gerçekleştirmektedir. En yeni teknolojiyi kullanarak asansörlü taşıma sistemi ile kaçıncı katta oturuyor olursanız olun kurulan asansör ile eşyalarınız kısa sürede indirilip yeni evinize çıkartılır.

İSTANBUL NAKLİYAT

Çekmeköy nakliye şirketi olarak sizlere en hızlı ve güvenli taşıma hizmetini sunuyoruz. Asansörlü taşıma sistemi ile apartman içi zarar görmez ve komşularınız rahatsız olmaz. Çok güvenli ve çabuk bir şekilde eşyalarınız yeni evinize taşınmış olur. Böylece çok değerli zamanınızda size kalır.

Güvenli Ve Garantili  Evden Eve Taşıyoruz

Evden eve taşınırken eşyalarım kırılır, dökülür, zarar görür korkusu yaşamamanız için firmamız tüm eşyalarınızı sigorta yaparak size garanti sunmaktadır. Karşılıklı düzenlenen evrak ile eşyalarınız sigortalı olarak güvenli bir şekilde yeni yerine taşınıyor. Meydana gelen en küçük bir zarar olur ise tam bedeli tarafımızca ödenmektedir. Taşıma araçlarımızda herhangi bir kaza durumuna karşı sigortalı olduğundan hiç bir korkunuz olmadan güvenli bir şekilde evden eve taşıyoruz. Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatları da verilen hizmete göre oldukça uygundur. Firmamız evden eve taşıma hizmetinin yanı sıra en güvenli depolama hizmetini de sunmaktadır. Çekmeköy depolama firmamız eşyalarınızı sigorta garantisi ile güvenli bir şekilde depolamaktadır.