ÇATALCA Evden Eve Nakliyat‘a hoşgeldiniz..

Firmamız ile Çatalca evden eve nakliyat dünyası son dönemde büyük bir ivme kazanmış durumda. Firmamız oluşan bu talebi karşılamak üzere bölge için özel çözümler ve hizmetler sunuyor. Nakliye sektöründe edinmiş olduğumuz yılların tecrübesi ve nakliye serüveninde karşılaştığımız bütün zorlukların üstesinden gelmeyi başaran kurumsal yapımız, oluşan talebi karşılamak üzere çok sayıda araç, tecrübeli ekip ve referanslı personel ile nakliye hizmetlerini sizin için yük olmaktan çıkarıyor.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Aralığında Sunuluyor

Çatalca evden eve nakliye fiyatları bölgede aralıksız açılan yeni yaşam ve iş alanları düşünüldüğünde oldukça yükselse de, sahip olduğumuz teknik alt yapı ve profesyonel çalışma planlarımız doğrultusunda her zaman müşterilerimize uygun ve kaliteli hizmeti sunmayı devam ediyoruz. Nakliye dünyası söz konusu olduğunda amatör firmalar ve kişilerin insan orduları ile çalışıp yevmiye arttırma çabalarına karşın firmamız minimum personel ve maksimum araç desteği ile evden eve nakliye ihtiyaçlarınızı yük olmaktan çıkarıyor.

En Hızlı Ve Güvenilir Hizmet

Çatalca nakliye şirketi olarak sahip olduğumuz memnun müşteri kitlesi ve kurumsal taşımacılık alanında sahip olduğumuz referanslar ile bu alanda yakaladığımız başarıyı taçlandırarak bu yıl da en uygun fiyatlı hizmeti sunuyoruz. Nakliye dünyasında hizmet politikası olarak tüm anlarını planladığımız nakliye planlamalarımız sayesinde oluşacak olan bütün sorunları önceden önlemler alarak ortadan kaldırıyoruz. Zira evden eve nakliye söz konusu olduğunda ön keşif ve eşya miktarının tespit edilmesi gerekli ambalajlama tekniği sigorta kapsamında taşımacılık için büyük önem taşıyor.

Çatalca evden eve taşımacılık alanında sigortalı hizmet sunan firmamız evinizde yer alan eşyaları özel olarak ambalajlayarak taşıma sırasında oluşabilecek tüm riskleri ortadan kaldırıyor. Bu sayede olası bir trafik kazası durumunda eşyalarınızın tüm maddi hasarı karşılanmış oluyor. Çatalca depolama olanağı ile nakliye hizmetlerini zirveye taşıyan firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kısa süreli olarak başlayan depolama hizmetlerini uzun zaman dilimine de dökerek oluşması muhtemel tüm gecikme durumlarında müşterilerimizin eşyalarının güvenliği kapalı ve kaliteli depolarımızda sağlanıyor. Müşteri talimatı doğrultusunda yine eşyalar istenilen adrese teslim ediliyor.